Akcja „Szafki do Szatni”

11.12.2019  |  Violetta Wilk

Od kilku lat Rada Rodziców podejmowała starania w kierunku zdobycia odpowiedniej ilości funduszy na remont szatni i zakup indywidualnych szafek dla uczniów. W tym roku udało się realnie zbliżyć do tego tematu.

Dzięki:
– oszczędnościom i zbiórkom w minionych latach,
– kwocie 9.500 zł, jaka spłynęła na konto RR w skutek akcji 1% za 2018r. (za co serdecznie Państwu dziękujemy)
– panu dyrektorowi, który wyasygnował kwotę 3.000 zł ze szkolnego budżetu,
na dzień dzisiejszy dysponujemy kwotą 26.000 zł.

.

Koszt szafek dla połowy uczniów to prawie 28.000 zł. Zatem brakuje nam niecałych 2.000zł, żeby sfinalizować zakup 50% szafek jeszcze w tym roku.

W celu zebrania brakującej kwoty uruchomiliśmy kilka akcji, w których liczymy na Państwa zaangażowanie:

1) Kiermasz Świąteczny

Już od 16.12 przez cały tydzień będzie można zakupić pierniczki, z których dochód zasili konto RR ( do 13.12. czekamy też na chętnych do upieczenia i przyniesienia pierniczków na kiermasz)

2) Skarbonka

Od początku tygodnia przedświątecznego będzie zorganizowana zbiórka do puszki na akcję „szafki do szatni” – jeśli każdy wpłaciłby przynajmniej 5 zł, to bez problemu uzbieramy brakujące pieniądze (oczywiście będzie można wpłacić zdecydowanie więcej)

3) Zakupy przez FaniMani

Jest to portal, na którym RR ma założony profil https://fanimani.pl/rr36/. Logując się do dowolnego sklepu internetowego za pomocą portalu FaniMani część kwoty za zakupy jest przekazywana na konto RR – Państwa nic to nie kosztuje, jest to datek ze strony sklepu

4) Zbiórka publiczna na FaniMani

Minimalna wpłata to 50 zł, ale można wpłacać dowolną kwotę. https://fanimani.pl/zbiorka/szatnie-w-sp36

.

Liczymy na Państwa zaangażowanie, ponieważ robimy to dla naszych dzieci. Dlatego zróbmy to razem. Podzielcie się tą wiadomością ze swoimi bliskimi i znajomymi. Może ktoś przed świętami będzie czuł potrzebę wsparcia naszej akcji?

1 2 3 5