Zajęcia dodatkowe

15.09.2021 |  Halina Styrna

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć dodatkowych prowadzonych przez wychowawczynie świetlicy, instruktorów domów kultury i firmy prywatne. Zapisy na zajęcia świetlicy i domów kultury przyjmujemy przez dziennik elektroniczny – prosimy pisać do wychowawczyń: Halina Styrna, Magdalena Woźny na adres h.styrna@sp36.pl lub m.wozny@sp36.pl. Na zajęcia szachowe, rolki  – zapisy telefoniczne lub przez formularze udostępnione przez organizatorów. Wszystkie szczegóły znajdują się w załączniku: ZAJĘCIA DODATKOWE 2021

Prosimy o zapisy, zajęcia rozpoczną się od 20 września. Zajęcia prowadzone przez wychowawczynie świetlicy mogą nie odbywać się systematycznie – przy sprzyjającej pogodzie wszystkie dzieci będą spędzać czas  na boisku.

Możliwe, że będą jeszcze zorganizowane dodatkowe płatne zajęcia prowadzone przez podmioty zewnętrzne: balet, robotowo, matmacraft, szkółka narciarska, lekkoatletyka. Terminy mają zostać ustalone wkrótce. Proszę o zapisy na już ustalone kółka i ewentualną chęć na te planowane.