Pedagog

25.03.2020 |  Sabina Biskup

Przed nami trudny czas, sytuacja jest poważna i nie wolno nam bagatelizować zagrożenia, ale pamiętajmy, że to co słuchamy, oglądamy, czytamy wywiera na nas ogromny wpływ. Wielu z nas może odczuwać napięcie, rozdrażnienie, niepokój, a to wpływa na nasze zdrowie, a także na funkcjonowanie naszych rodzin. To swoisty sprawdzian dla nas samych. Jak odnajdziemy się w nowej, innej rzeczywistości? W natłoku nowych spraw, obowiązków? 

Szanowni Państwo,

aby nieco wesprzeć, pomóc poradzić sobie z trudną dla nas wszystkich sytuacją, postaramy się wyszukiwać i publikować na stronie szkoły ciekawe, przydatne informacje i pomysły dla dzieci i dorosłych. Jeśli znajdziecie Państwo czas i ochotę, to poczytajcie, może coś się przyda, albo chociaż pozwoli oderwać się od codzienności.

Zapraszam Państwa na webinary organizowane przez SWPS, które odbywają się online, bezpłatnie, wystarczy zapisać się za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. 26 marca, godz. 20.00 – 21.00 odbędzie się webinar „Jak zachować motywację w czterech ścianach”. Będzie to rozmowa Zofii Szynal z dr Ewą Jarczewską-Gerc– psycholożką społeczną, trenerką biznesu.

link do webinarów https://swps.pl/strefa-psyche/cykl-tematyczny-koronawirus

Drodzy Uczniowie,

czas przed nami, to okres, w którym macie możliwość wykazania się prawdziwą odpowiedzialnością. W trosce nie tylko o siebie, ale także o innych zrezygnujcie z tak przez Was lubianych spotkań towarzyskich, ale utrzymujcie ze sobą kontakty. Wykorzystajcie ten czas na zdobywanie wiedzy, w czym bardzo chętnie Wam pomożemy, ale także na zajęcie się tym, co Was szczególnie interesuje. Oczywiście nie zapominajcie też o solidnym wypoczynku. Czeka nas teraz zupełnie nowy czas, taki, którego nikt z nas nie ma w swoim doświadczeniu. Życzę Wam, abyście mieli się dobrze i zdrowo.

W sytuacji potrzeby, wsparcia, porady lub po prostu rozmowy w tym trudnym, nietypowym czasie zapraszam do kontaktu poprzez: