Konkurs świąteczny klasy VI a

22.12.2020 |  Alicja Sikora

W dniu dzisiejszym, czyli 22 grudnia, został rozstrzygnięty konkurs świąteczny, do którego uczniowie klasy VIA przygotowywali się od początku grudnia.

Aby wziąć udział w konkursie należało przygotować świąteczny sweter. Do jego wykonania można było użyć dowolnych przedmiotów. Liczył się przede wszystkim pomysł oraz wykonanie. Sweter mogły wykonać pojedyncze osoby, z kolega lub koleżanką.

Swetry zostały zaprezentowane własne dziś, podczas spotkania świątecznego online. Uczniowie ubrani w wykonane przez siebie konkursowe swetry musieli przedstawić swój pomysł tak, żeby w głosowaniu uzyskać najlepszy wynik. W przeprowadzonym głosowaniu najwięcej głosów otrzymały dwa swetry- jeden wykonany przez Kasię Mordarską i Izę Pypno i drugi wykonany przez Stasia Leszczyńskiego.

Jednak zwycięzcami zostali wszyscy, którzy wykonali swoje swetry. Są też nagrody w konkursie, które ufundowali Rodzice uczniów klasy VIA.
Wszystkim gratuluję pomysłu, wykonania i fantastycznej prezentacji. Byliście wspaniali i jestem z Was bardzo dumna.

Zapraszam do obejrzenia uczniowskich projektów.
1. Prezentacja swetrów
2. Choinka z pomysłami

     Wielkie podziękowania kieruje do Pani Edyty Mordarskiej, która była pomysłodawcą tego konkursu, twórcą jego regulaminu , opracowała również prezentacje od strony graficznej. Pani Edyta prowadziła też dzisiejsze spotkanie.

    Dziękuję również Pani Marii Leńczuk za udostępnienie platformy do przeprowadzenia naszego konkursu.