Konkurs kulinarny i multimedialny

09.04.2021 |  Magdalena Woźny

Zapraszamy do udziału w dwóch konkursach organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza” w Krakowie. 

Konkurs kulinarny przeznaczony jest dla uczniów z klas 1 – 8. Polega na samodzielnym przygotowaniu dowolnego dania z produktów, które akurat mamy w lodówce, w myśl zasady: „gotuję, nie marnuję”. Uczniowie młodsi mogą wykonać zadanie z pomocą rodziców. Gotowe danie należy sfotografować i przesłać do 14 maja wraz z przepisem, listą produktów i ich gramaturą na adres: imprezy@mdk-lotnicza.pl (z dopiskiem: „Konkurs kulinarny”).

Konkurs multimedialny skierowany jest natomiast do uczniów z klas 4 – 8. Zadaniem jest wykonanie prezentacji multimedialnej w programie Power Point, składającej się z 3 do 5 slajdów. Ma ona dotyczyć aktywności fizycznej uczestnika wraz ze swoim pupilem lub wymarzonym zwierzątkiem. Prace konkursowe należy przesłać do 14 maja na adres: imprezy@mdk-lotnicza.pl (z dopiskiem: „Pupil i Ja”).

Proszę pamiętać o przesłaniu do organizatora również metryczki (imię, nazwisko i wiek uczestnika) oraz oświadczenia wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo proszę o przesłanie prac konkursowych również do mnie: m.wozny@sp36.pl Zamieszczę je wtedy na naszej szkolnej stronie. 

Więcej szczegółów odnośnie konkursów oraz wzór oświadczenia Rodo znajduje się pod poniższym linkiem:

http://mdk-lotnicza.pl/wp/2021/03/25/zapraszamy-do-udzialu-w-konkursach-organizowanych-w-ramach-kampanii-zdrowe-zywieniemadre-myslenie/