Samorząd szkolny:
Samorząd szkolny:
30 września nasza szkoła zamieniła się w prawdziwy stadion pełen emocji! A wszystko za sprawą Samorządu Uczniowskiego, który zorganizował Dzień Chłopaka pod hasłem „Dzień Piłkarza”. Tego dnia szkolne korytarze zapełniły się uczniami w barwach swoich ulubionych drużyn – od Barcelony po lokalne kluby osiedlowe (tak, liczy się każdy kibic!). Nie zabrakło również tematycznej gazetki, która zrobiła furorę – podobno nawet Messi by się wzruszył. Chłopcy zostali obdarowani słodkimi upominkami, co wywołało więcej uśmiechów niż wygrany w ostatnich sekundach mecz. Co najważniejsze – cały dzień przebiegał w duchu świetnej zabawy, wzajemnego szacunku i tolerancji. Bo choć nie każdy został królem strzelców, każdy był zwycięzcą! Dzień Chłopaka Galeria
Życzymy Wam Chłopaki spełnienia marzeń, dużych i małych!
Pomysłów, które zawsze się udają!
Mnóstwa energii i uśmiechu!
Przyjaciół, na których zawsze można liczyć!
Sukcesów w nauce i na boisku!
Wytrwałości w sięganiu po cele!


Dziś zakończył się Tydzień dla Bezpieczeństwa. Wakacje to czas odpoczynku, relaksu i zabawy. Pamiętajmy, że to przede wszystkim od nas zależy, czy będą one bezpieczne, a tym samym udane. Dlatego niezależnie od miejsca, w którym je spędzamy, zachowujmy się odpowiedzialnie, pamiętając o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Samorząd Uczniowski przygotował gazetkę na temat bezpiecznych wakacji, a także gdzie, w razie potrzeby szukać pomocy i wsparcia. Uczniowie mogli zapoznać się z nią podczas ostatniego tygodnia nauki.


25 czerwca klasa 4a, w ramach zwycięskiej nagrody w akcji „Zgrana klasa”, wybrała się do Creative Paint House Pigcasso. W studiu malowania farbami dzieci mogły doświadczyć niezapomnianej przygody i zabawy artystycznej, a przede wszystkim wyrazić swoją kreatywność. Była to niewątpliwie radosna i inspirująca wycieczka! Dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie nagrody 🙂 Zabawa w Pigcasso GALERIA
Drodzy Uczniowie!
Zakończyły się tegoroczne zmagania międzyklasowe akcji ” Zgrana Klasa”.
Podliczyliśmy punkty i mamy zwycięzców 🙂
I miejsce (29 pkt) zdobyła klasa 4a, która w ramach nagrody wybierze się do Creative Paint House Pigcasso.
II miejsce (24 pkt) zdobyła klasa 6a, która otrzyma wejściówki do Laser Parku.
III miejsce (23 pkt) zdobyła klasa 5a, która wybierze się do Pixel Planet.
Fundatorem nagród dla zwycięskich klas jest Rada Rodziców, której serdecznie dziękujemy! ❤️
- 18 czerwca w naszej szkole zrobiło się wyjątkowo przytulnie i kolorowo za sprawą Dnia w Piżamie pod hasłem „Obudź w sobie Anioła” .
Uczniowie, w geście solidarności z dziećmi przebywającymi na oddziałach onkologicznych, które miesiącami noszą takie stroje nie z wyboru, ale z konieczności, przyszli na lekcje w piżamach, szlafrokach,kapciach, z poduszkami i przytulankami. Samorząd Uczniowski zorganizował zbiórkę pieniędzy, w której uzbieraliśmy 610 złotych. Przekażemy je fundacji „Gdy liczy się czas”.
Dla uczniów była to nie tylko świetna zabawa, ale przede wszystkim niezapomniana lekcja empatii, dobroci i wrażliwości na innych.
Dobro wraca, a my właśnie RAZEM daliśmy mu siłę! Dziękujemy Wszystkimi, którzy pomogli wesprzeć naszą akcję ❤️
Dzisiaj obchodzimy Dzień Dziecka. Z tej okazji życzymy Wszystkim dzieciom świata pełnego ciepła i dobra, niekończącej się radości, spełnienia najskrytszych marzeń oraz troskliwych i oddanych ludzi wokół. Z okazji Waszego Święta przypomnijmy film nagrany przez uczniów naszej szkoły, który przedstawia Prawa Dziecka, czyli zestaw uniwersalnych zasad i norm, które mają na celu ochronę i promowanie dobrostanu dzieci na całym świecie. Każde dziecko powinno znać swoje prawa, ponieważ są one fundamentalnym elementem zapewniającym mu bezpieczeństwo, rozwój i godne życie. Prawa te przysługują wszystkim dzieciom, niezależnie od ich pochodzenia, płci, religii, języka, statusu ekonomicznego czy jakiejkolwiek innej cechy.
Międzynarodowy Dzień Świadomości Autyzmu został ustanowiony w 2007 roku przez Zgromadzenie Ogólne ONZ, aby zwrócić uwagę światowej opinii publicznej na potrzeby osób w spektrum autyzmu i ich rodzin. Miesiąc wiedzy nt. autyzmu rozpoczęliśmy symbolicznie akcją „Świecimy na niebiesko dla autyzmu”. Uczniowie i nauczyciele przyszli ubrani w niebieskich barwach, a część z nich wybrała się w plener, aby rozdać przechodniom przygotowane ulotki informacyjne oraz porozmawiać z nimi na temat wsparcia jakiego można udzielić osobom w spektrum. W wielu klasach odbyły się projekcje filmów o tematyce autyzmu, pogadanki oraz aktywności artystyczne przybliżające uczniom tematykę dzisiejszego dnia. Pamiętaj, jesteśmy różni lecz równie ważni. My rozumiemy i wspieramy, a Ty…? Światowy Dzień Świadomości Autyzmu w SP36
Ułatwienia dostępu