Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego „KOLOROWE OGRODY”

29.05.2026 |  Agnieszka Gałan

Nastąpiło rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego”KOLOROWE OGRODY”.

W kategorii klas I – II:

I MIEJSCE  zajęła Weronika Dziedzic z klasy IA.

II MIEJSCE zajęła Zofia Rumin z klasy IA.

III MIEJSCE zajęła Anna Zdanevycz.

WYRÓŻNIENIE otrzymała Alisa Grygorieva.

W kategorii klas III – IV:

I MIEJSCE zajęła Natalia Zięba.

II MIEJSCE ex aeguo Liliana Dziarek i Wiktoria Szary z klasy IIIB.

III MIEJSCE ex aeguo Anna Shalaieva z klasy IIIB i Zofia Adamek z klasy IIIA.

WYRÓŻNIENIA otrzymały: Adriana Dziarek, Zofia Ochwat i Leonia Soczalska z klasy IIIA.

Uczestnicy konkursu wykazali się dużą kreatywnością, pomysłowością i starannością. W każdej z prac widać zastosowanie przynajmniej dwóch technik plastycznych. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się wśród dzieci materiały plastyczne, takie jak: akwarele, pastele suche i olejne, suszone dary Ziemi, plastelina i bibuła.

Kilka osób wykonywało prace przez kilka tygodni, prawie codziennie dodając nowe elementy. W efekcie powstały bardzo przemyślane, starannie zaplanowane prace, z dużą ilością detali.

Gratulujemy Zwycięzcom pomysłowości, cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do celu!

Zapraszamy do galerii zdjęć prac.

 

Ułatwienia dostępu