Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego „KOLOROWE OGRODY”
Nastąpiło rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego”KOLOROWE OGRODY”.
W kategorii klas I – II:
I MIEJSCE zajęła Weronika Dziedzic z klasy IA.
II MIEJSCE zajęła Zofia Rumin z klasy IA.
III MIEJSCE zajęła Anna Zdanevycz.
WYRÓŻNIENIE otrzymała Alisa Grygorieva.
W kategorii klas III – IV:
I MIEJSCE zajęła Natalia Zięba.
II MIEJSCE ex aeguo Liliana Dziarek i Wiktoria Szary z klasy IIIB.
III MIEJSCE ex aeguo Anna Shalaieva z klasy IIIB i Zofia Adamek z klasy IIIA.
WYRÓŻNIENIA otrzymały: Adriana Dziarek, Zofia Ochwat i Leonia Soczalska z klasy IIIA.
Uczestnicy konkursu wykazali się dużą kreatywnością, pomysłowością i starannością. W każdej z prac widać zastosowanie przynajmniej dwóch technik plastycznych. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się wśród dzieci materiały plastyczne, takie jak: akwarele, pastele suche i olejne, suszone dary Ziemi, plastelina i bibuła.
Kilka osób wykonywało prace przez kilka tygodni, prawie codziennie dodając nowe elementy. W efekcie powstały bardzo przemyślane, starannie zaplanowane prace, z dużą ilością detali.
Gratulujemy Zwycięzcom pomysłowości, cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do celu!
Zapraszamy do galerii zdjęć prac.