Finał „Giga Laurka 2026”
Organizatorzy akcji z radością informują, że w tegorocznej, V edycji: „GIGA LAURKA DLA STRAŻNIKÓW LASÓW”, zaangażowało się jeszcze więcej osób, niż w roku poprzednim! Tym razem zostało przesłanych ponad 51800 cudownie kolorowych prac z całej Polski! 🙂 W przedsięwzięciu uczestniczyły dzieci z 3217 placówek edukacyjnych z całego kraju!
Bardzo dziękujemy uczniom naszej szkoły z klas I-IV, którzy włączyli się do akcji i wykonali wspaniałe LAURKI!
Dziś, 29 maja, przypada Dzień Strażnika Lasów. Z tej okazji dziękujemy wszystkim, którzy chronią lasy! Życzymy Wam wszystkiego dobrego i jak najmniej pożarów!
