FaniMani zamiast Kiermaszu BożoNarodzeniowego

10.12.2021 |  Anna Jose da Rosa

Co roku w naszej szkole odbywał się Kiermasz Świąteczny, na który dzieci przygotowywały świąteczne ozdoby, a rodzice piekli pierniczki. Dochód z Kiermaszu zasilał konto Rady Rodziców, a pieniądze przeznaczane były na cel świetlicy, na zakup szafek do szatni i inne ważne szkolne potrzeby.

 

W tym roku z powodu trwającej pandemii Kiermasz się nie odbędzie, ale proponujemy inne rozwiązanie.

Od kilku lat Rada Rodziców SP 36 ma założone konto w programie fanimani.pl. Jest to serwis prowadzony przez Fundację FaniMani, która pomaga organizacjom społecznym w zbieraniu funduszy na ważne cele. Zainstalowana na komputerze Przypominajka FaniMani, informuje nas, czy sklep internetowy, w którym chcemy zrobić zakupy, bierze udział w programie. Kupując w jednym z ponad 1500 sklepów, płacisz tyle co normalnie, a część Twojej wpłaty (średnio ok 1,5-2,5%) trafia do wybranej przez Ciebie organizacji, czyli naszej Rady Rodziców.FaniMani

 

Kupującego nic to nie kosztuje, prowizję oddaje sklep internetowy. Małymi kwotami, po kilka – kilkanaście złotych, ale od wielu osób, można zdziałać cuda. Chcemy uzbierać pieniądze na:
  • zakup tablic multimedialnych do klas
  • odnowienie sprzętu w pracowni komputerowej.

 

Szczególnie teraz, przed świętami, w okresie szału zakupowego, warto zainstalować Przypominajkę FaniMani i bezpłatnie pomagać robiąc zakupy.

 

Oglądnij filmik jak działa Przypominajka FaniMani i zobacz, jak łatwo jest zbierać fundusze dla naszej szkoły.