Dla Was Kochane Mamy❤️
Z okazji Dnia Mamy
składamy wszystkim Mamom najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, uśmiechu i codziennej pogody ducha.
Dziękujemy za Waszą miłość, troskę, cierpliwość i wsparcie,za ciepło Waszych serc, dobre słowo i obecność każdego dnia.
Niech każdy dzień przynosi Wam szczęście, dumę z dzieci oraz wiele pięknych chwil pełnych miłości i wdzięczności.
Wszystkim Mamom życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze!
Samorząd Uczniowski
