Aktywnie w świetlicy
W okresie zimowym dzieci w świetlicy wykonywały wiele prac plastycznych, które były przeznaczone do dekoracji korytarza, a także brały udział w międzyszkolnych konkursach plastycznych. Niedawno otrzymaliśmy wyniki, które przyniosły duże sukcesy. Konkurs „Zwierzęta pod ochroną” zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 21, a I miejsce zajął w nim Maks Idzik klasa 2b, II miejsce – Iza Pypno klasa 2a, a III – Martyna Jaworska klasa 3c. W drugim „Wesołe bałwanki”ogłoszonym przez Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 11 dwa pierwsze miejsca zajęły Zosia Rodak klasa 3a i Kasia Kłosowska klasa 2a, a III – Julia Kostyra klasa 3d. Serdecznie gratulujemy naszym zdolnym wychowankom! Wszystkie prace można obejrzeć w Galerii i Galerii 1
Jeszcze w styczniu rozpoczął się tradycyjny turniej gry w warcaby. Zawodnicy rozgrywają po trzy mecze w kolejnych rundach. Już wkrótce, o ile nie przeszkodzą choroby graczy, rozpoczną się półfinały. Wszystkim życzymy powodzenia w grze.



20 lutego uczniowie naszej szkoły Oliwia Bugajska z IVa oraz
Aleksander Kaszuba z IIIa mieli okazję programować w języku Baltie pod czujnym okiem jego twórcy pana Bohumira Soukupa. “Nauka programowania z lekcją pokazową” – bo tak nazywała się ta inicjatywa, została zorganizowana przez Kuratorium Oświaty, międzynarodowe stowarzyszenie TIB – Twórcza Informatyka z Baltie oraz Katolicką Szkołę Podstawową im. św. Jadwigi Królowej w Krakowie.


