Świąteczna zbiórka na rzecz Fundacji: „Serce Dla Pupila”

14.11.2022 |  Magdalena Woźny

Zapraszamy do udziału w świątecznej zbiórce dla potrzebujących zwierząt! W tym roku wspomożemy Fundację z Michałowic: „Serce Dla Pupila”. Fundacja pomaga ratować psie i kocie życia od 2014 roku. Opiekuje się bezdomnymi zwierzętami i przygotowuje je do adopcji. Zajmuje się leczeniem i socjalizacją zwierzaków, dzięki działaniom wolontariuszy oraz pomocy darczyńców.

Od 15 listopada do 15 grudnia można przynosić dary dla kotów i psów. W przedsionku szkoły znajduje się wykonany przez dzieci plakat promujący akcję wraz z pudełkiem na podarki. Uczniowie aktywnie zaangażowali się w przygotowania do zbiórki i sprawiło im to wiele radości! 🙂

Zbieramy dobrej jakości karmę suchą i mokrą: Animonda, Applaws, Acana, Arion, Belcando, Bozita, Brit, Carnilove, Concept for life, Dolina Noteci, Dog Chow, Eukanuba, Farmina, Feringa, Fitmin, Hill’s, Happy Dog, Josera, Lukullus, Miamor, Mac’s, Purina, Pro Plan, Purizon, Rinti, Royal Canin, Rocco, Sanabelle, Smila, Sheba, Orijen, Taste of the Wild, Winston konserwy Rossmanna, Versele-Laga, Gastro Intestinal.

Potrzebne są także: czyste ręczniki, koce, poduszki, żwirek dla kotów, kuwety, legowiska, drapaki, zabawki dla zwierząt, obroże i smycze. 

Za wszelkie dary serdecznie dziękujemy! 🙂

GALERIA