Międzyszkolny konkurs plastyczny: Człowiek opiekunem zwierząt

16.11.2020 |  Magdalena Woźny

Zapraszamy do udziału w międzyszkolnym konkursie plastycznym: „Człowiek opiekunem zwierząt”. Organizatorem jest Klub „Animals” ze Szkoły Podstawowej nr 40 w Krakowie.

Konkurs skierowany jest do uczniów klas 1-8. Ma on na celu kształtowanie postawy poszanowania i ochrony zwierząt, opieki nad nimi oraz rozwijanie ekspresji twórczej. Prace należy wykonać w formacie A3 lub A4, w postaci plakatu, techniką dowolną. Plakaty będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych: klasy I – II, klasy III – IV oraz klasy V – VIII. Kryteria oceny to samodzielność, estetyka i pomysłowość. 

Zdjęcie plakatu konkursowego należy przesłać do 30 listopada na adres mailowy: klubanimals.sp40@gmail.com wraz z podpisaną przez rodzica klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych (prace bez podpisanej i dołączonej klauzuli nie wezmą udziału w konkursie). Proszę także pamiętać, aby w treści maila podać imię i nazwisko dziecka, klasę, nazwę szkoły oraz adres mailowy szkoły. 

Dodatkowo mam prośbę o przesłanie prac konkursowych uczniów również do mnie na maila: m.wozny@sp36.pl Wykonam wtedy galerię, którą zaprezentuję na naszej szkolnej stronie. 

Życzymy powodzenia! 

Klauzula-Człowiek opiekunem zwierząt