Konkurs międzyszkolny: Najpiękniejsza ozdoba świąteczna

16.12.2020 |  Magdalena Woźny

Zapraszamy do udziału w międzyszkolnym konkursie plastycznym: „Najpiękniejsza ozdoba świąteczna”. Jest on organizowany przez wychowawców świetlicy ze Szkoły Podstawowej nr 64 w Krakowie. W konkursie braliśmy udział już od kilku lat, także mam nadzieję, że i w tym roku nie zabraknie prac uczniów z naszej szkoły!

Konkurs przeznaczony jest dla klas 1-4. Każdy uczestnik może zgłosić jedną pracę. Technika i forma wykonania jest dowolna. Zdjęcie pracy konkursowej należy wysłać na adres bwrobel@vp.pl do dnia 20.12.2020 r.

Prace należy podpisać imieniem i nazwiskiem autora oraz numerem szkoły. Dodatkowo w treści maila należy umieścić metryczkę zawierającą: imię i nazwisko autora, wiek, imię i nazwisko opiekuna (nauczyciela ze szkoły), nazwę szkoły oraz adres e-mail opiekuna: m.wozny@sp36.pl 

Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników odbędzie się 22.12.2020 r. (Laureaci konkursu zostaną poinformowani drogą mailową). Prace konkursowe zostaną wydrukowane i staną się ozdobami „Choinki radości” przygotowanej przez organizatorów.

W załączniku znajdują się szczegółowe informacje. Wszystkich zainteresowanych proszę o zapoznanie się z nimi. 

Powodzenia! 🙂

Konkurs plastyczny Najpiękniejsza ozdoba świąteczna 2020